Kosmetyki do pielęgnacji domowej

Pielęgnacja cery wrażliwej

PRO-COLLAGEN  – KREM KOLAGENOWY

 

Kolagen jest najliczniej występującą w organizmie ludzkim proteiną. Do 70 % tkanki łącznej między górną i dolną warstwą skóry zbudowane jest z tych elastycznych, wiążących wodę włókien. Włókna te słabną z wiekiem i sprawiają, że skóra staje się zmęczona. Koncentrat ten zawiera rewolucyjną substancję aktywną TRYLAGEN®.
W przypadku Trylagenu® mamy do czynienia z kombinacją aktywnych peptydów i protein. TRYLAGEN® oddziałuje na kolagen w trzech różnych fazach.
Dzięki aktywnym substancjom zawartym w Trylagenie® zwiększa się synteza kolagenu typu I, III i IV co działa jako antidotum na postępujący z wiekiem zanik produkcji kolagenu = Collagen Boosting.
Po zastosowaniu Trylagenu® fibryle kolagenowe (służą do tworzenia wiązek kolagenowych) zostają uszeregowane w regularne jednostki o jednakowym rozmiarze. Włókna kolagenowe nabierają większej siły wiązania, są bardziej wytrzymałe, a skóra staje się bardziej sprężysta = strukturyzowanie kolagenu.
Trylagen® hamuje produkcję występujących w organizmie ludzkim enzymów MMP-2 i MMP-3 powodujących rozkład białek odpowiadających za prawidłowe rusztowanie i komunikację pomiędzy naskórkiem a skórą właściwą. Dzięki temu zmniejsza nadmierne uszkadzanie kolagenu w procesie starzenia. Następuje ochrona kolagenu przed rozpadem = ochrona kolagenu.
Regularne stosowanie preparatu PRO Collagen w widoczny sposób przywraca skórze elastyczność.
Nie zawiera olejów mineralnych, glikoli polietylenowych i parabenów.
TRYLAGEN® jest zastrzeżoną marką Lipotec Group, Hiszpania
poj. 50 ml, cena 165 zł

 

PROTECT POWER CALMING MASK – MASKA ŁAGODZĄCA

 

Maska „Calming” to optymalna pomoc dla podrażnionej skóry o działaniu wspierającym siły samoregenerujące naskórka. Wzmacnia barierę ochronną, łagodzi podrażnienia, nawilża i przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się warstwy naskórkowej. Maska nadaje się do każdego rodzaju skóry, widocznie poprawia jej strukturę oraz przywraca utraconą energię.
Może być używana jako preparat do masażu twarzy, szyi i dekoltu.
poj. 50 ml, cena 84 zł

 

PROTECT POWER REPAIR CREAM – KREM OCHRONNY

 

Lekki krem, który został stworzony dla wzmocnienia systemu obronnego skóry. Substancje w nim zawarte działają przeciwalergicznie, łagodzą podrażnienia i przeciwdziałają uszkodzeniom płaszcza lipidowego naskórka. Zalecany dla skór wrażliwych, unaczynionych ze skłonnością do alergii.
Krem ten nadaję się również do masażu skóry bardzo wrażliwej.
Nie zawiera olejów mineralnych, glikoli polietylenowych i parabenów.
poj. 50 ml, cena 102 zł

 

PROTECT – AMPUŁKI WYCISZAJĄCE DLA SKÓR WRAŻLIWYCH

 

Wyjątkowy koncentrat dla skóry podrażnionej i wrażliwej.

Kompleks substancji aktywnych, w skład którego wchodzą Kava Kava, Hydrolite® oraz system oligopeptydowy działają kojąco i łagodząco. Opóźnia proces starzenia się komórek
i zapewnia świetną ochronę przeciwko wolnym rodnikom.
3 szt poj. 2 ml, cena 33 zł

 

COUPEROSE SERUM – KONCENTRAT WZMACNIAJĄCY NACZYNIA KRWIONOŚNE

 

Koncentrat substancji czynnej zapobiegający couperozie, rumieniowi, stanom zapalnym oraz dla skór wykazujących tendencję do trądziku różowatego. Oparty na trójfunkcyjnym działaniu. Wyselekcjonowany wyciąg z alg brunatnych stymuluje produkcję elementów strukturalnych skóry (kolagen, elastyna, glikozoaminoglikany) oraz oddziałuje hamująco na enzymy je rozkładające. Przyspiesza mikrocyrkulację, zmniejsza przepuszczalność naczyń, uspokaja podrażnioną skórę.
Hydrolite® podnosi stopień nawilżenia. Witamina E regeneruje tkankę oraz tworzy naturalną tarczę ochronną przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników. Pobudzona cera wspierana serum odzyskuje równowagę. Napięcie naczyniowe znika.
poj. 3 ml, cena 38 zł


powrót do listy kosmetyków


powrót do cennika

Pielęgnacja cery wrażliwej