Kosmetyki do pielęgnacji domowej

Preparaty nawilżające

HYALURON CONCENTRATE – KONCENTRAT Z KWASEM HIALURONOWYM

Zawiera optymalne połączenie czystego kwasu hialuronowego o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej w niezwykle wysokim stężeniu przez co może oddziaływać w różnych warstwach skóry wiążąc wodę i naprężając skórę. Dzięki nadzwyczajnej zdolności do zatrzymywania wody stosowanie HYALURON Concentrate daje natychmiastowy efekt powstania rezerwuaru wodnego dla skóry.
Ten łagodny, wysokiej jakości żel nanoszony kropla po kropli dokładnie trafia na właściwe miejsce za pomocą eleganckiego zasobnika bezpowietrznego i wnika natychmiast w skórę. Używany do codziennej, podstawowej pielęgnacji HYALURON Concentrate przyczynia się do redukcji drobnych i zminimalizowania głębszych zmarszczek. Przywraca skórze jędrność, gładkość i napięcie. Biotechnologicznie uzyskany kwas hialuronowy nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, jest bezproblemowo przyjmowany przez organizm i nadaje się dzięki temu do stosowania w przypadku wrażliwej skóry oraz na okolice oczu.
Nie zawiera perfum, olejów mineralnych, parabenów i PEG.
poj. 30 ml, cena 124 zł

HYALURON CREAM & TAN – KREM Z KWASEM HIALURONOWYM

Bardzo przyjemny krem dzienny zapewniający potrójną korzyść stosowania dla każdego typu cery. Dostarcza i zachowuje wilgotność hialuronową. Substancje chroniące przed światłem oferują aktywną ochronę przed promieniowaniem UV i zabezpieczają skórę przed starzeniem. Kombinacja samoopalających substancji czynnych w naturalny sposób brązowi skórę. Podstawą tego kremu jest wysokiej jakości olej z awokado, który wspomaga regenerację komórek opóźniając zmiany starzeniowe. Wzmacnia warstwę lipidową przed spadkiem jej równowagi przywracając skórze naturalne funkcje ochronne. Dzięki Hyaluron Cream & Tan rysy twarzy stają się bardziej wyraziste, a gładkość cery podkreśla delikatna opalenizna.
Bez olejów mineralnych, parabenów, PEG i barwników.
poj. 50 ml, cena 135 zł

PRO-MOIST – AMPUŁKI NAWILŻAJĄCE

Koncentrat ten przeznaczony jest dla skóry o słabym nawilżeniu w każdym wieku.
Kompleks substancji aktywnych, w skład którego wchodzą kwas hialuronowy, Hydrolite®, alantolina, sorbitol, mocznik i kwas mlekowy, sprawia, że podwyższony zostaje stopień hydratyzacji skóry i poprawia się jej zdolność wiązania wody. Skóra natychmiast nabiera jędrności.
3 szt. poj. 2 ml, cena 33 zł


powrót do listy kosmetyków


powrót do cennika