Zabiegi pielęgnacyjne

Makijaż klasyczny, wieczorowy i okazjonalny (makijaż próbny i docelowy)

Subtelny makijaż dzienny odkrywa naturalne piękno kobiety, podkreśla walory urody i tuszuje jej mankamenty. Perfekcyjnie wykonany, dobrany do kształtu twarzy, osobowości i ubrania zapewni doskonałe samopoczucie na cały dzień.

Makijaż wieczorowy pozwala na więcej szaleństwa w doborze koloru powiek i ust. Możemy pokusić się na wykorzystanie pełnej palety intensywnych barw dla podkreślenia oka. Dobrze dobrany wydobywa atuty urody i tworzy integralną całość z okazjonalnym strojem. Biżuteria doda blasku kreacji. Cerę rozświetli puder z drobinkami odbijającymi światło. Poczujemy się wyjątkowe i piękne.

Dzień ślubu jest jedyny i niepowtarzalny. Panna Młoda, spowita białą suknią, musi wyglądać subtelnie i olśniewać swym wyglądem. Makijaż powinien spełniać jej marzenia, aby w ten wyjątkowy dzień czuła się szczęśliwa i zachwycała swą urodą. Jej oczy muszą lśnić namiętnym blaskiem, policzki, zaakcentowane delikatnym różem, czarować niewinnym rumieńcem, a otulone delikatną pomadką usta być jedwabiście gładkie.


powrót do listy zabiegów


powrót do cennika