O firmie

O nas

Witam serdecznie w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej – świecie piękna, estetyki, harmonii i ukojenia.
Od 20 lat polegają na nas Klienci, szukający wiarygodnego kreatora wizerunku, a naszą receptą na zdobycie ich zaufania jest przejrzysta filozofia, którą można streścić w słowach: skuteczność i bezpieczeństwo procedur zabiegowych oraz stosowanie wyłącznie zaawansowanych technologicznie produktów.
Nasze programy pielęgnacyjne są starannie dobierane – tak, aby przywracały podstawowe funkcje zdrowej cery i ukazywały jej walory. Propagujemy dbałość o piękno ciała poprzez ceremoniały wpisujące się w biologiczny rytm skóry, działające na jej fizjologię poprzez dotyk, zapach i naturalne, pobudzające składniki. Dzięki stosowaniu światowych nowości w makijażu trwałym i okazjonalnym, pomagamy wydobyć i podkreślić ukryte atuty urody, zapewniając wyraźny i długotrwały efekt. Towarzyszymy Klientom na każdym etapie życia, służąc specjalistyczną poradą, uwrażliwiając na estetykę ciała, poszukując dobrego samopoczucia poprzez osiągnięcie równowagi wewnętrznej i odkrycie zewnętrznego piękna.
Staramy się sprostać indywidualnym przyzwyczajeniom i upodobaniom, nie zapominając o zapewnieniu Klientom komfortu podczas rytuałów kosmetycznych.

Dyskrecja jest dla nas sprawą oczywistą.
Jesteśmy ciekawi nowych metod pielęgnacyjnych, dających impulsy do kreatywnego rozwoju na dalsze lata, stale więc podążamy za nowościami, śledzimy prężnie rozwijający się rynek kosmetyczny, uczestniczymy w szkoleniach w kraju i za granicą. Naszą wiedzę, doświadczenie i zdolności manualne wspiera koncepcyjne partnerstwo z wiodącymi markami niemieckimi. Dynamicznie rozwijająca się, innowacyjna oferta produktów do ochrony i regeneracji skóry jest w stanie w pełni zaspokoić oczekiwania Klientów, świadomych potrzeb pielęgnacji i dążących do poprawy wizerunku.

Zapraszam do naszego salonu kosmetycznego w Piasecznie.

 

Magdalena Stąpor

O nas