Partnerzy

kosmetyczka Piaseczno
Individual Cosmetics

Firma IC INDIVIDUAL COSMETICS produkuje kosmetyki własne na najwyższym poziomie (kilkanaście linii produktowych), jak i zajmuje się produkcją, rozwojem i wspieraniem prywatnych marek kosmetycznych innych firm. Producent ma własne nowoczesne laboratorium badawcze i korzysta z najnowszych zdobyczy naukowych i technologicznych. Kosmetyki IC nie zawierają olejów mineralnych, parabenów, PEG. Ambicją firmy jest oferowanie kosmetyków zindywidualizowanych, produkowanych z myślą o ściśle sprecyzowanych, wąskich grupach odbiorców.

więcej o partnerze

kosmetyczka Piaseczno
Gehwol

Marka należąca do niemieckiej firmy Eduard Gerlach GmbH, która od ponad stu lat produkuje profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji stóp z serii Gehwol oraz specjalistyczny sprzęt do wyposażenia gabinetów kosmetycznych dla specjalistów pielęgnacji stóp (Gerlach Technik).

więcej o partnerze

kosmetyczka Piaseczno
CND Shellac

Amerykańska firma, która wprowadziła nowość w zakresie stylizacji paznokcji - manicure hybrydowy Shellac. Rewolucyjny Shellac UV Color Coat jest efektem pięcioletnich badań naukowców z firmy CND. Jego innowacyjność polega na połączeniu w jednym produkcie najlepszych cech lakieru oraz żelu - nakładany jak lakier, wytrzymały jak żel, zapewniający zadbane paznokcie ok. 14 dni.

więcej o partnerze

kosmetyczka Piaseczno
Schrammek Kosmetik

Schrammek Kosmetik to 3-w-1: instytut kosmetyczny, szkoła kosmetyczna oraz tworzone pod nadzorem dr n. med. Christine Schrammek linie wysokiej jakości produktów kosmetyczno-pielęgnacyjnych. Firma oferuje dwie główne marki: GREEN PEEL®, znaną na całym świecie i od ponad 50 lat skuteczną metodę odnowy skóry oraz serię pielęgnacyjną derma.cosmetics. Produkty powstawały i powstają pod kontrolą dermatologiczną i stoi za nimi wyjątkowa kompetencja w usuwaniu problemów najróżniejszych typów skóry. Ambicją i misją firmy jest łączenie dermatologii z kosmetyką.

więcej o partnerze